Czytelnia

  Wyobraź sobie, że wybrałeś się na najważniejszą wyprawę swojego życia. Celem jest szczyt najwyższej znanej Ci góry. Być może nosi piękną nazwę - "Miłość Absolutna".

  Wybrałeś jedną z dróg wiodących na szczyt owej góry, a wybór drogi spowodowany był wieloma czynnikami. Miejscem urodzenia, Twoimi indywidualnymi możliwościami, mapą którą kupiłeś, przyjaciółmi których spotkałeś. Być może zdecydowałeś się podążać za jakimś przewodnikiem, który jak twierdzi doskonale zna drogę. W każdy razie dokonałeś wyboru, wiele zainwestowałeś w tą podróż, a drogę, którą obrałeś uważasz za najlepszą dla siebie.

Więcej…

Czytelnia

Kiedy pojawia się choroba

 Ciało postrzegane jest zazwyczaj, jako zbiór odrębnych organów, które tak jakby przypadkiem włożone są do jednego worka. Jeśli coś zaczyna boleć, większość osób oczekuje zdiagnozowania i zdefiniowania jednostki chorobowej, a następnie poddaje się zaleconej terapii, na wybór której jako pacjent, czasami nawet nie ma się wpływu.

Więcej…

Czytelnia

Eteryczny system energetyczny.


  Widzialna materia fizyczna i niewidzialna energia, być może dla niektórych należące do zupełnie innych światów, są po prostu różnymi formami manifestacji ISTNIENIA.

Więcej…

Czytelnia

Energia w energoterapii

  Czym może być energia wykorzystywana w energoterapii? Z punktu widzenia nauki, możemy teoretycznie przyjąć, że energoterapeuci odbierają i przekazują uzdrawianej osobie, jakiś rodzaj fal energii elektromagnetycznej.

Więcej…

Czytelnia

Energia

  Cały świat wypełniony jest przez rozmaite formy energii. Niektóre jej rodzaje, celowo i powszechnie wykorzystujemy. Nauczyliśmy się spalać pewne surowce, przetwarzamy na różne sposoby energię elektryczną, magnetyczną, czy chemiczną. Życie w znanej nam na Ziemi postaci, istnieje w znacznej mierze dzięki promieniom słonecznym dającym światło i ciepło. Właściwie wszystko jest energią, w jakiejś postaci. Czasami widocznej, czasami niedostrzegalnej.

Więcej…

Czytelnia

Info

Poprzednia wersja strony reikimaster.pl Więcej...

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 

Site Login