Sekhem

Seichim i Sekhem w systemie SKHM

Seichim i Sekhem i inne podobne odgałęzienia, mają to samo źródło. To ta sama energia. Kiedy Patric Zeigler rozmawiał o swoim systemie ze swoimi pierwszymi uczniami, ci zapisywali fonetycznie usłyszaną nazwę, każdy na swój sposób. Wiadomo, iż ten sposób uzdrawiania stosowany był już w starożytności, w różnych częściach świata. Np. słowo Sekhem jest typowo egipskie. W dosłownym tłumaczeniu oznacza ono: "Energię Żywego Światła" lub "Energię Płynnego Światła".

Więcej…

Sekhem


  Seichim i Sekhem - historia nowożytna

Dostęp do SEICHIM i SeKHeM zawdzięczamy Patrickowi Zeiglerowi, który odegrał podobną rolę, jak Mikao Usui, w przypadku ponownego odkrycia Reiki. Patrick nigdy nie chciał ściśle definiować czym jest ta energia. Pragnął, aby każdy mógł odkryć ją dla siebie i by pozostała otwarta na transformację. Nazwy Seichim i SeKHeM początkowo używane były wymiennie. Z czasem jednak system rozwinął się, głównie dzięki wkładowi zaangażowanych w pracę z tą energią mistrzów. Rozwinęło się kilka linii, które różnią się między sobą sposobami inicjacji i symbolami.

Więcej…

Sekhem

  Jedna z legend o pochodzeniu Seichim (SeKHeM), mówi o tym, iż tym systemem uzdrawiania posługiwano się już w Atlantydzie. Jej mieszkańcy dysponowali rozległą wiedzą nie tylko na temat oddziaływania kształtów, struktury piramid, ale może przede wszystkim na tematy związku ze Stwórcą i jego Energii. Jednym z ich skarbów było Seichim (SeKHeM) - Energia Żywego Światła.

Więcej…

Sekhem


oko Kilka przykładów linii, które rozwinęły się z SeKHeM

Więcej…

Sekhem

Info

Poprzednia wersja strony reikimaster.pl Więcej...

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Site Login