Kursy

 Dla wszystkich początkujących - aby wziąć udział w tym kursie nie musisz mieć żadnej wstępnej wiedzy ani doświadczenia. Poziom pierwszy Reiki jest nazywany Shoden co oznacza, że rozpoczynasz przygodę z Reiki.

Więcej…

Kursy

  Poziom II st. Reiki jest nazywany Okuden czyli ukryty, utajony wewnątrz. W czasie tego kursu poznasz podstawowe techniki Reiki Japońskiego oraz 3 symbole - klucze energii. Pierwszy służy koncentracji energii i zwiększa siłę jej oddziaływania. Drugi uzdrawia podświadomość oraz sferę emocji co harmonizuje psychikę. Trzeci uzdrawia poziom mentalny i umożliwia kierowanie energii intencją oraz przekazywanie jej osobom, których nie ma fizycznie przy nas. Inicjacja wzmocni twoją energię oraz podwyższy jej częstotliwość przyspieszając tym samym twój rozwój. Rozpocznie się proces oczyszczania sfery emocji i umysłu.

Więcej…

Kursy

  Reiki IIIa czyli stopień mistrza uzdrowiciela jest pierwszym etapem Shinpiden czyli Nauki Tajemnej, na którym zintensyfikowana zostaje praca nad własnym rozwojem oraz zwiększają się możliwości uzdrawiania innych osób. Inicjacja w Symbol Mistrzowski, czwarty symbol Reiki Tradycyjnego, rozpoczyna oczyszczanie sfery pragnień. Materiał warsztatów obejmuje rozszerzenie II stopnia o dodatkowe techniki pochodzące zarówno ze szkół Reiki Zachodniego jak i Tradycyjnego Reiki Japońskiego i stopniowo przygotowuje kandydata do inicjacji w energię Reiki III stopnia.

Więcej…

Kursy

  W opisach tych kursów występują dwie nazwy – Seichim i SeKHeM. Obie oznaczają to samo – Świętą Moc. Pierwsza pochodzi z sanskrytu a druga z języka egipskiego. Ponieważ jednak są różne podejścia do inicjowania w SeKHeM dające różne efekty – szkolenia, które przeprowadzam według różnych szkół są inaczej nazwane.
  Energia SeKHeM jest silniejsza od Reiki Tradycyjnego i ma wyższą wibrację. Ponadto energia ta nie jest tak spolaryzowana jak Reiki. Jak to rozumieć?

Więcej…

Kursy

  Osoby, które uzyskały już podstawowe informacje o metodach uzdrawiania przez przykładanie dłoni podczas kursu pierwszego stopnia Reiki, mogą uzyskać tą inicjację po ok. trzech tygodniach przyswajania sobie energii Reiki. W tym przypadku nie zachodzi potrzeba prowadzenia dwudniowego kursu. W czasie spotkania podawane są podstawowe informacje o Seichim oraz omawiana jest historia tego systemu uzdrawiania.

Więcej…

Kursy

  W trakcie tego kursu uczestnicy przechodzą przez inicjację w pięć symboli Seichim. Specyfika ich oddziaływania w połączeniu z wizualizacją nawiązującą do ciemnej strony naszej osobowości oraz Medytacją Anioła znacznie przyspiesza rozwój wewnęrzny oraz proces oczyszczania aury.

Więcej…

Kursy

  Energia, w której otrzymujemy upełnomocnienie podczas tego kursu jest oparta na wzorcu symbolu nieskończoności a nie na wzorcu spirali jak w przypadku Reiki czy też Seichim. Dzięki temu można przy jej pomocy uzdrawiać zdarzenia, które miały miejsce w okresach miedzy wcieleniami oraz wcielenia pozaziemskie lub te, które miały miejsce w innych wymiarach, czego nie da się osiągnąć stosując systemy oparte na wzorcu spirali.
  Uzdrawianie dokonuje się poprzez równoważenie yin i yang. Męskiej energii wychodzącej na zewnątrz (aktywność i ekspansywność) z żeńską energią płynącą do wewnątrz (introwersja i bierność). Męskiej twardości i intelektualizmu z żeńską miękkością oraz emocjonalnością. Energii płynącej w górę (dążenia duchowe) z płynącą w dół do ziemi (skłonności materialne). Zrównoważenie takie jest pomocne w wyjściu poza dualizmy świata materii.

Więcej…

Kursy

    Ten system uzdrawiania i rozwoju wewnętrznego pochodzi od St.Germain'a. Daje kontakt  z Mistrzami Wniebowstąpionymi i energią Mahatma ( złoto-srebrno-fioletowy promień ). Pozwala świadomie łączyć się ze swoją Wyższą Jaźnią i świadomością JAM JEST gdyż inicjacja aktywuje czakry transpersonalne do 12 poziomu.

Więcej…

Kursy

  Karuna jest sanskryckim słowem oznaczającym miłosierne działanie. Nauczysz się ośmiu symboli stosowanych przy zabiegach i trzech dodatkowych symboli mistrzowskich. Dostarczą ci one klucze do uzdrawiania karmicznego i na poziomie komórkowym.

Więcej…

Kursy

Info

Poprzednia wersja strony reikimaster.pl Więcej...

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 75 gości 

Site Login